Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak?

Hogy hízzak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
zsíííír
2010. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Izmosodj inkább. Mi akarsz lenni? Medvedisznóember? :D
2010. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

EgyélxD

Istenem.. Szerinted hogy? Az mobilod hogy töltöd fel? Hát rá teszed az akksira, ilyet bazzeg...

2010. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nincs rá szükség. De már sok ilyen kérdés volt, és sokszor leírtam részletesebben is. Az izmosítással egyetértek, de a hízás az marhaság.
2010. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyél sok szénhidrátot(édesség,péksütemény pl.),főleg este .
2010. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne hizni próbálj ! Tudom, hogy aki nagyon vékony annak ez tűnik a legegyszerűbbnek, de ez a legnagyobb butaság ! " Hizni " okosan kell. Hiába eszel csokit s mekis kaját, mert attól meghizol, de mi kerül a testedbe ? Egy csomó sz*r, ami nem jó semmire, sőt a mekis kaja még árt is neked és ami azt illeti nem okos dolog cukorból és zsirból hizni. Előszőr is kezdj el sportolni ! Hogyha lazsálva hizol az nem egészséges és most lehet, hogy mindent szabad, de olyan könnyű rossz szokásokat kialakitani, hogy a végén még rászokhatsz egy egészségtelen életmódra, ami életed végéig elkisérhet


A sportolás mellett egyél sok proteint: pulyka, csirke, tengeri állatok, marha, fácán.

A szénhidrát nagyon fontos : teljes kiörlésű müzli, kenyér, gyümölcsök és persze a rizsfélék meg a burgonya ( de nem sült burgonya, annak magas a koleszterinszintje, nagy a zsirtartalma ), próbáld ki inkább a héjában főtt burgonyát és burgonyapürét

A JÓ zsirok szükségesek MINDIG : dió, mandula, stb.

Ezenkivül érdemes rendszeresen fogyasztani tejterméket, joghurtot, sajtot, tejet. A túrót és a zsiros kefirt kevésbé ajánlom.

Nem lehet hangsúlyozni mennyire fontosak a zöldségek ! Párolva kitünőek, de eheted nyersen is, ha akarod.

Sok vizet, RENGETEG vizet igyál, az egészséges és szép lesz tőle a bőröd, a hajad, az izmunk 70%a VIZ !


Végezésképpen még annyit mondanék, hogy tudod, persze ilyenkor " hizókúrán " mindenki azt gondolja, hogy a legjobb rátérni a rossz étkezési szokásokra, azokra a módszerekre amelyek " segitségével " számos ember meghizott és még mai nap is hizik. Ez ugyan kezdetben megfelelőnek hangzik, valólyában röhelyes és nagy hülyeség. Sosem tudhatod milyen hatással lesznek rád ezek a rossz étkezési szokások és a rossz szokásokra a legkönnyebb rászokni. Ezenkivül az üres kalóriák ( kóla, mekis kaja, zsiros ételek ) BELÜLRŐL teszik tönkre a tested, lehet most nem érdekel, de 20-30 évesen ÉRRENDSZERI problémáid lesznek, amiket SOHA nem fogsz tudni meggyógyitani, csak enyhiteni azzal, hogy naponta szeded a gyógyszert, hogy nehogy egyszer infarktus végezzen veled. Az ilyen dolgokkal nem jó játszani, jó hogy a tiniket ez nem érdekli, de gondolom nem vagy sem emós sem depressziós, hogy a saját halál-útleveledet irjad alá ?


Sok Sikert és egészségesen a cél felé !

2010. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hizz.A vékonyak tovább élnek.
2010. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jól van na, nem kell rögtön lecseszni... :F

izmos vagyok én, ugyanis 7 éve táncolok hip hop-ot, de volt 1 betegségem nemrég, amitől borzasztóan lefogytam, ha nem lenne rajtam izom úgy néznék ki mint a gereblye...

És igen az is tudom h ennem kell... szted nem próbáltam?? ^o) hát nem nagyon akar összejönni. És nem vagyok hülye, nem úgy akartam hízni h minden nap telezabálom magam a mekiben... -.-"

2010. febr. 13. 10:21
 9/10 anonim válasza:

Sokszor kell sokat enni...és turmixporok is segítenek.

Orvos tud felírni hízást segítő gyógyszert.

pl. reggeli: 3 tojásból rántotta+virsli+gomba+zöldség+ kakaó

tízórai: tejbegríz, 1 szendvics, 1 péksütemény

ebéd: leves, tészta hússal vagy rizs, sütemény

vacsora: tojássaláta, sajtos kenyér, gyümölcs, zöldség, kis csoki, vagy mcdonalds menü, vagy gyros vagy 2 hotdog


látjátok,ez már sok...:) mindenkinek más a sok.

amúgy én 2 hetes téli szünet alatt úgy híztam 10 kg-ot, hogy megettem napi 1 tábla csokit, és 2 hét alatt 1-1,5 kg gumicukrot. mellette reggeli,ebéd,vacsora..


egyébként jobb vékonynak lenni!

2010. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már hízni, de semmi sem segített. Ha kicsit nyugodtabb, stresszmentesebb időszakom van, akkor fel tudok szedni 2-3 kg-t, de az alig látszik. Egyébként az előttem írt 10kg nagyon durva... bár az én alkatommal ha napi 3 táblával ennék meg, akkor se híznék egy dekát se. xD
2010. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!