Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy nagy legyen az...

Normális, hogy nagy legyen az étvágyam ennyi évesen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, de úgy hallottam, hogy ilyenkor a lányok már jócskán befejezték a növést, ezért nem értem miért van ekkora étvágyam. Mindig reggelizek, a suliba is eszek valami szendvicset vagy péksüteményt, esetleg csokit is, ebédelni mindig szoktam, nassizni is és este is eszem ! Ha elmegyek valahová nem fogom vissza magam, sőt mások társaságában még jobban megjön az étvágyam és többet eszek. Egyszerűen rengeteget eszem. Miért van ez ? Ráadásul csak 158 centi vagyok, ez nem olyan magas, szóval még egy ok amiért nem kéne ennyire mohó legyek...
2010. febr. 12. 18:55
 1/4 anonim válasza:
bélférgek
2010. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak ilyen vagyok. OSztálytársam vékonyabb, mint a kisujjam, de van, hogy az 5. szendvicsét megeszik második óra előtt. Voltak kivizsgáláson, nem találtak semmit.
2010. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*vagy

nem vagyok

2010. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nemtudom, én is ilyen vagyok, 15 é ves szintén. Sokat eszem, de szerencsére nem hízok tőle. Csak attól félek megszokom h ennyit eszem, és késöbb ha már elkezdek hízni tőle nem tudom abbahagyni. Amúgy miket eszel? Mert attól is függ. A csoki pl üres kalória, megeszed, és kétp erc múlva megint éhes leszel, ugyan úgy a fehér lisztből készült kenyér, zsömle és péksütik. Szóval egyél teljes kiőrlésű kenyeret, zöldségeket, joghurtot, és azok tovább eltelítenek
2010. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!