Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesnek számít, ha 192...

Meggyesrétes kérdése:

Egészségesnek számít, ha 192 cm magas vagyok, és 63kg? Mellesleg 16 éves vagyok

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 21:00
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
Nem értem, hogyan jön a mellbőséghez az életkor. Azt nem cm-ben szokták megadni?
2015. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ElsőXD:)


Nem, ez nagyon kevés súly, nagyon vékony lehetsz.

2015. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Igen, az.


Én 190 cm és 64 kg vagyok. Nagyon vékony vagyok. Mellesleg még nem mértem. A korom meg 33.


Kérdező! Ezt csináld: heti 3-4 súlyzós edzés, heti 1-2x10-20 perc kardió. Egyél minimum 2500 Kcalt. Ebből legyen 130 gramm fehérje, annak minél nagyobb része állati. Lehet több is, de felesleges, ill. akkor az energiabeviteled legyen annyival magasabb (már ha elfogadod, hogy a fehérje másképpen metabolizálódik, mint a CH meg a zsír).

Ha ez kevés a havi 1 kg súlygyarapodáshoz (ennél sokkal gyorsabban csak akkor akarj hízni, ha a csajod szereti a mackós testalkatúakat), akkor növeled a CH- és/vagy zsírbevitelt heti max 120-150 Kcal-al, addig, amíg a kívánt tömegnövekedés be nem következik.

Az elején csak óvatosan, mert lehet, hogy a tested némi spättel reagál csak, így először nem fogsz annyira hízni attól a beviteltől sem, ami hosszabb távon már garantálja a havi 1-1,2kg-ot.


Ha jól csinálod, pikk-pakk megizmosodsz és meg sem állsz 80 kg-ig. Legalább annyi kell, hogy embernek nézz ki.

2015. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!