Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sok házi chipset ettem...

Vad-Ász kérdése:

Túl sok házi chipset ettem (én csináltam) és most nagyon fáj a hasam és a gyomorsav is marja a gyomrom meg felbüffen a kaja. MICSINÁLJAK, HOGY NE FÁJJON A HASAM?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
rennie antacidum elég jó ilyesmire
2015. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon gyógyszer, akkor egy kiskanál szódabikarbóna használni fog.
2015. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú hát erről eszembe jutott az én elég friss sztorim. Szombaton megettem 1 zacskó chipset, bolti volt, Penny-s, márkáját se ismertem, majdnemhogy folyt belőle az olaj, de megettem..ez volt este 7kor kb. Na én hajnali 1ig folyamatosan hányingerrel küszküdtem..már lassan azon imádkoztam hogy jönne ki inkább...Szódavizet iszogattam meg szódabikarbónát vettem be énis de csak nagyon nagyon lassan lettem jobban...borzasztó volt :( Nem lehet hogy túl sok olajba sütötted és azért fáj a hasad?
2015. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sok volt az olaj, akkor görcsölhet akár az epéd is
2015. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!