Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet a cukorbetegség jele,...

Lehet a cukorbetegség jele, vagy gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Kedden mikor hazaértem ettem egy elég nagy adag müzlit, utána péksütit, majd pizzát is. Utána egész este hánytam, hajnali 4-ig összesen 10-szer, úgy,hogy már a 4. inger után nem maradt semmi a gyomromban. Másnap otthon maradtam, háztartási kekszet ettem, meg egy kevés főtt krumplit,de már nem volt hányingerem. Csütörtökön már mentem suliba, de akkor is csak háztartási kekszet, meg egy kevés vajas kenyeret ettem,de pont aznap jött meg,de nem lett semmi baj. Ma már ettem viszonylag normálisan,és tudom hogy nem kellett volna még, de ettem egy kakaóscsigát, és egy kevés jégkását is. Eléggé rosszul éreztem magamat ma, most pedig már kissé hányingerem is van, vagy nem is tudom, de valami rossz érzés van a gyomromban, mintha nagyon tele lenne,pedig nem ettem sokat. Fél évvel ezelőtt pedig, mikor orvosnál voltam vérvételen, eléggé magas volt a vércukorszintem. Az,hogy a müzli után hánytam, és most is rosszul lettem, mikor utána először ettem édességet, lehet a cukorbetegség jele, vagy csupán arról van szó, hogy túl sokat ettem, és a hányás után legyengült a gyomrom túlságosan ahhoz, hogy már most egyek édességeket? Várom a válaszokat!
2015. márc. 20. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A cukorbetegseg jellemzoi tobbek kozt: allando szomjusag, valamint folyamats vizelesi inger. Kb 10 percenkent jarnal vecere. Amit itt leirtal csak sima gyomorrontas. De ha annyira izgulsz, holnap felkelsz es elmesz a legkozelebbi patikaba ott 2-300 forintert megmerik neked a vercukrodat. Azonnali eredmeny, persze figyelembeveve, hogy ehgyomorra vagy eves utan mesz. Ha eves utan akkor varj min 2 orat.
2015. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Savat csinál a sok fehér lisztes holmi és más egészségtelen étel . Akkor is van zavar ha keversz ételeket és nincs az evésük közt szünet . Érdemesebb teljes kiőrlésű pékárukat venni és a cukros dolgokat kerülni . A folyadékot ne üdítővel hanem szénsav mentes ásványvízzel és teával pótold . Édesség és fehér cukor helyett méz , gyümölcs ajánlott .
2015. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak azért aggódtam jobban, mert máskor még sosem volt hogy egymás után többször hánytam volna.
2015. márc. 20. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál kamilla teát, az jó gyulladáscsökkentő. Szerintem a kakaós csigától vagy rosszul.
2015. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Müzlit gondolom tejjel etted, utána paradicsomos pizza, ezzel jól el lehet rontani a gyomrot, de az is lehet, hogy hirtelen teleetted magad mindenfélével, nem csoda, hogy hánytál. Pár napig diétázz, ropi, kétszersült, sós vízben főtt burgonya, és igyál sok folyadákot.
2015. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!