Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás barátnő?

Anorexiás barátnő?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 175 centi magas és 45 kiló... Kiállnak a csontjai, kétnaponta edzésre jár és csak 1 db proteinszeletet hajlandó megenni egy ilyen nap.

Most kitalálta, hogy laktóz- és gluténérzékeny, azóta majdnem mindent száműzött az étrendjéből.

Aggódom érte, szüleivel is beszéltem, mire az ő válaszuk annyi volt, hogy "mindig ilyen vékonyka volt, nem kell aggódni".

Egyre több panasza van, amivel el is megy az orvosokhoz, de mivel a leletei többsége rendben van, nem foglalkoznak vele.

Ilyenkor mit lehet tenni?



2015. márc. 20. 19:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem probalj meg beszelni vele,hatha hallgatna rad ,adj neki tanacsot,hogy ez igy nem egeszseges,meg ilyenek......
2015. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg kell neki szépen finoman mondani h így nem néz ki valami jól és h ez így nem mehet tovább mert tönkreteszi magát. Egy ilyen hülyeséggel tönkreteszi az egész életét
2015. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha laktóz/gluténérzékeny attól még ehetne rendesen. Pl. grillezett húsokat salatával
2015. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele, könyörögtem, kiselőadást tartottam, hogy milyen súlyos következményei lesznek ennek, minden, de semmi se használt.

Volt laktóz- és gluténérzékenység teszten, mindkettőnél sírva hívott fel, hogy ezt nem érti, mert neki tényleg az van :(

2015. márc. 20. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor keress neki egy jó pszichológust, és próbáld rávenni, hogy menjen el.


Az idi.ta, majom, hlye szüleit meg bszd képen egy lapáttal, amiért ennyire telibeszrják a lányuk egészségét.


A barátnőd AZÉRT anorexiás, mert a szülei nem foglalkoznak vele. Kétségbeesésében csinálja, csak épp bele fog dögleni.


És nem kell finomkodni, vágd a szemébe nyugodtan, én is akkor tértem észhez, mikor a barátom végigmért, és "már semmi melled, és a lábaid is ijesztően vékonyak".

2015. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!