Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megy a hasam, ez nagy hiba volt?

Megy a hasam, ez nagy hiba volt?

Figyelt kérdés

Már egy hete megy a hasam, leginkább reggel-este, de akkor azon a rendes hasfájós módon.

Eddig semmilyen diétát nem tartottam, vagyis nem nagyon, ma viszont elkezdtem. Hallottam erröl a BRAT (banán-rizs-alma-piritós) diétáról, amit ma be is tartottam, viszont ettem egy gombóc fagyit. Az ilyen fajta bünözés belefér? Vagy ettöl megint rosszabb lesz a helyzet?



2015. márc. 20. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy hete megy a hasad és görcsölsz is, akkor menj el a háziorvoshoz, akár vakbélgyulladás is lehet, de ha bélhurut, akkor szigorú diétát kell tartani, 1-2 napig csak sós vízben főtt burgonya, piritós, sok folyadék és alma is csak később és az is kompótnak elkészítve.
2015. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!