Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vagyok 173 cm 64 kg...

Danis96 kérdése:

16 éves vagyok 173 cm 64 kg nem vagyok megelégedve sulyommal mivel kondizok és nagyobb darab szeretnék lenni a táplálkozás nem gond állandóan éhes vagyok eszek egy nap akár 6-szor 1 éve csinálom ezt és semmit nem híztam mitől tudnék hízni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen az anyagcseréd, csodát nem tudsz tenni. Idővel, és/vagy tömegnövelővel nőni fogsz.

Én 184 centi vagyok, napi 3-4000 kalóriát eszek, van, hogy edzés mellett, van, hogy anélkül, és így értem el a 70 kilót 27 éves koromra (eddig 60-65 voltam). A tömegnövelő azért jó, mert mikor már nem tudnál több szilárd kaját megenni, fél liter lötty még befér, és talán pont az kell ahhoz, hogy megmaradjon.

2015. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!