Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek hasonló tapaszta...

Van valakinek hasonló tapasztalata húsfogyasztással kacsolatban? Néhány éve észre vettem hogy jelentősen leromlik a közérzetem amikor húst vagy bármilyen húskészítményt, zselét eszem.

Figyelt kérdés
Elég fura dolog 40 év után változtatni az étkezesen. Ha van hasonló tapasztalata valakinek, vagy hasznos tanácsa szívesen fogadom őket.

2015. ápr. 3. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Néha nagyon undorodom a hústól, a tudat hogy milyen módon tartják a vágóállatokat és hogy mi mocskot megetetnek velük amit aztán én is elfogyasztok a húsukon keresztül.. aztán ezzel ellenben ott van bennem egy komoly függésszerű fehérjeéhség. Eléggé kész, nagyon ocsmány ez az anyagi, testi függőségekkel átszőtt élet.. :(
2015. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon ráéreztél arra amiről írtam, pont erre gondoltam. Kösz.
2015. ápr. 3. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz vega, de figyelj oda a fehérjére!
2015. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!