Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Na szoval az van h nem tudom...

Na szoval az van h nem tudom h hasmenesem van e vagy szekrekedesem?

Figyelt kérdés
Delutan mar eleve olyan furan ereztem magam aztan este elmentem wc-re es jott egy kis folyekony szeklet de nem sok es meg ereztem h kell,megint elmentem akkor is egy nagyon pici jott,aztan elaludtam felkeltem es megint ki kellett mennem a Mosdba mert ereztem h kell,de nem jott semmk nagyon aztan megint kimentem egy ora mulva akkor is csak egy nagyon keves folyekony jott de mas nem es erzem h kell de egyszeruen nem birok,mar tisztara remegek meg megvan kemenyedve a hasam,mit csinaljak ellene?
2015. ápr. 4. 04:18
 1/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, napokig. ittam egy kis xilites limonádét és meghajtott és kiürültem :D igaz h 3 pohárral ittam és mindegyikbe két három teáskanál xilitet rajtam és egész hajnalig levest fostam de utána jól lettem :D
2015. ápr. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön ennyi xilitet inni.

nekem már jóval kevesebb is tisztára megárt.

2015. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gömbicica ***** válasza:

Kérdező! jobban lettél azért.ugye?

Én ma voltam ugy, felkelés előtt, hogy puki,aztán közbe némi folyékony lé(

Még igy nem jártam.

Utána volt normális székletem, de én is frászt kaptam(

Szerintem egész napomra rányomja a bélyegét(((


Én tegnap töltött paprikát ettem, égette a gyomrom mint a fene, és egyébként is almaecetes vizet iszok napok óta,most megittam a gyomorégésre vagy 3 dl citromos vizet lefekvés előtt, - fel is ébresztett vagy 2x éjjel- de elmulta gyomorégésem, tudtam aludni :)


most meg reggel ébresztőnek ez((((


remélem nem jön vissza, mert uton leszek.

2015. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező mi lett a problem?

Velem most van tök pontosan ugyanez második napja és már nem értem mi van..

Mintha kéne nagyon, de alig jön ki valami puha löttyedék.

2020. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!