Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A tejtermékektöl, nö a mell?

A tejtermékektöl, nö a mell?

Figyelt kérdés
milyen kajáktól nö a mell?én olyat is hallottam hogy a gabonapelyetöl is..... szerintetek??????irjatok:)
2010. febr. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hű :D mégis hogy gondolod? feltöltődik tejjel? :D
2010. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
XD Csak akkor nő tőle, ha babád lesz, mert akkor megtelik tejtermékkel XD
2010. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
GENETIKA kicsi szívem csak annyit tudok erre mondani! Szerinted akkor olyan jól mennének a mell nagyobbító műtétek ha tejtermékektől is nagyobb lenne a mell? Fogadd el magad a pasid aki majd szeret biztos nem azért fog szeretni, mert hű de nagy melled van vagy kicsi!
2010. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát babám a mell csak terhesség alatt nő meg de szoptatás után az is összeesik.:(

Ha már befejeződött a fejlődésed akkor marad olyan amilyen.Fogadd el.De ha apucinak sok pénze van beszéd rá a mellnagyobbításra.

2010. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajna nem. Minden nap iszom tejet, és mégis b kosaras vagyok.
2010. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Nézz csak meg egy tehenet! Mekkora tőgye van!!
2010. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is hallottad, hogy a télapó bemászik a kéményen, aztán mégis tudod, hogy mese.
2010. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a nagyüzemi hormonokkal kezelt tehenek tejében is vannak hormonok, azt nem tudom, milyenek, meg hogy milyen hatással vannak arra, aki megissza...
2010. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!