Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért van az, hogy az utóbbi...

Mért van az, hogy az utóbbi napokban többet kívánok enni mint máskor?

Figyelt kérdés

Pedig semmi nem változott, nem mozgok többet... igaz most van menzim, de eddig ilyenkor ilyet nem tapasztaltam.

Egy-kétszer gondoltam mért ne,de most már zavar, azonnal eszembe jutott, hogy hízni fogok, s én tartani akarom a súlyom (ami szerintem normális-165 cm és 50-52 kg), így vagyok elégedett.Bár az lehet, hogy kicsit nem normális, hogy ha nem lapos a hasam (, amire más azt mondja, hogy be van esve), akkor már tartok a hízástól?

Szerintetek? Igyekezzek visszatartani magam a mennyiségben?


2008. aug. 27. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, egyél nyugodtan, mert szerintem egy kicsit túl vékony is vagy! Egy kicsike cipóhas még szép és nőies, sőt szexi is lehet a férfiaknak. Bár bevallom, én is irigykedve nézem a lapos hasakat. :) De igazából nem ennek kellene lennie a fő szempontnak. Amíg nem hízol el a testtömegindex tanúsága alapján, szerintem nincs miért aggódnod (neked amúgy is inkább a soványság a nagyobb veszély, úgy tűnik).
2008. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Számold csak ki:


[link]


Az 50 kiló ehhez a magassághoz nagyon kevés! Szóval inkább örülj, hogy jobb az étvágyad! :) Szerintem te sosem fogsz elhízni, mert láthatóan fontos neked a külsőd.

2008. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mostanában többet akarok enni..úgy vagyok vele,hogy jó,eszem amit megkívánok,de eszek hozzá valamit,ami egészséges (pl.pástétomos kenyér+paprika,paradicsom).Így nem olyan vészes a helyzet.Én többet eszek,igaz,nem sokkal,de nem híztam meg...meg ami jól esik,és megetted,azt márnem kell bánni.
2008. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2008. aug. 29. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj,nekem is van,hogy néha rám támad az az érzés,hogy mégtöbbet egyek.bár nekem ez a mensitől független,van amikor vacsorára megeszek 2szelet piritóst,szalámival,hagmával,paprikával...utána pedig gyötör a bűntudat,hogy ezt nem kellett volna és napokig alig eszek(nagyon sok gyümölcsöt inkább),hogy ne hízzak:)

szval nyugi,nem csak te vagy így ezzel:)

2009. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!