Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sok vízet iszok akkor...

Ha sok vízet iszok akkor elmúlnak a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Tehát ,tegyük fel meginnék kb 3-4l vízet naponta,mellete spórtolnék és egészségesen ennék,meg korán lefeküdnék és kenném az arcomat ilyen krémekkel+cserélném a párnahuzatom mindennap.

2015. ápr. 9. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Csodamódszer ! Hogy erre eddig senki nem jött rá ?!
2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik el csak ettől. Ez hormonális probléma, ami tini korban természetes. Ha felnőtt korban is fennáll, akkor ki kell vizsgálni.
2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Semmi köze a vízfogyasztásnak a pattanásokhoz, honnan szedted ezt a marhaságot? A kamaszkori hormonokhoz van köze, azon meg úgyse segítesz, át kell vészelni! A korai fekvéshez meg úgyszintén mi köze van? Hát a párnahuzathoz? Honnan szedsz ilyen marhaságokat? A párnahuzatról felmásznak az arcodra a pattanások? Te most azt hiszed, hogy rossz kislány/kisfiú voltál, mert nem feküdtél le idejében, és büntetésből megcsúnyult a bőröd? Majd elmúlik, de az több év. Az egészséges táplálkozás persze jó, a sportnak semmi köze a pattanásokhoz, de attól még érdemes sportolni, a pattanásra való krémek javíthatnak az állapoton. Ha nagyon ronda, menj kozmetikushoz, ha még annál is rondább, akkor bőrgyógyászhoz. És ne igyál meg négy liter vizet, mert az baromi sok, a három is meglehetősen, hiszen nem bányában dolgozol. A túl sok víz ártalmas is tud lenni, felborítja az ionháztartást.
2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:))Bár én nem viccnek szántam,mert nekem ez most nagyon fontos lenne.
2015. ápr. 9. 20:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban az egyik néni mondta,hogy kell cserélni,nem azért mert mocskos lenne,de azon már aludtam,és már rajta vannak a baktériumok
2015. ápr. 9. 21:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A baktériumok veled vannak, úgys tudsz tőlük szabadulni, az élet normális velejárói.
2015. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Folyadékbevitel az nagyon fontos, hisz a bevitt folyadékkal jutnak az emésztősejtjeink,(élőflóra)vagy bárhogy is nevezzük, oxigénhez. De ez mellett fontos még a helyes levegővétel, ami az egész szervezettet látja el oxigénnel.
2015. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó.
2015. ápr. 10. 08:13
 9/20 Sowilo ***** válasza:

Igen, a folyadékbevitel nagyon fontos, ahogy a megfelelő táplálkozás is. 16 éves kor alatt nem biztos, hogy teljesen el fogod tudni mulasztani, de segíteni tudsz rajta, tévhit, hogy nem tehetsz semmit, mert hogy a gonosz hormonok meg stb. Nekem is sikerült anno, pedig pizzaképű voltam, alig volt fehér rész az arcomon.


Bolti krémek, tonikok, arclemosók, stb. semmit nem érnek, maximum rontasz velük az arcod és a pénztárcád helyzetén. Menj el bőrgyógyászhoz, de ne ilyen SZTK-s hülyéhez, hanem rendeshez. Fel fog írni kenőcsöt, esetleg antibiotikumot. Ez legyen az első lépés. Ha végzett veled(javult az arcod valamennyit), akkor jönnek a tanácsaim. Minden reggel és este mosd meg tiszta vízzel az arcod(szappannal SOHA, még ha ilyen csoda kecsketejes szar, akkor se), majd töröld meg alaposan enyhén nedves törölközővel. Ha van rá lehetőséged, ezt csinálhatod napközben is. Esténként kend be az arcod vékonyan teafaolajjal, bioboltban vehetsz. Nekem kb. ez segített a legtöbbet, fertőtlenít.


A kajálás: a tejtermékeket hagyd el teljesen. Kb. ez a legfontosabb tipp. Csökkentsd a gluténtartalmú gabonák fogyasztását is amennyire tudod. Több hús, tojás, több zöldség, gyümöcs, szénhidrátnak rizs, zab, stb ami gluténmentes. A cukrot, műkajákat is minimalizáld.

2015. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Autoimmun folyamatoknál, belső gyulladásoknál a folyadékfogyasztás nem faktor.. Bár amúgy tök jó, ha valaki elég vizet iszik.


Lényeg hogy a szervezet gyulladásszintje alacsony legyen, hormonrendszer normálisan működjön.. akkor nem lesznek bőr tünetek sem. Ez étrend kérdése elsődlegesen. Ez hat a bélflórára, bélfal állapotára (diszbiózis, ábsz nem túl szerencsések, sokakat érintenek)

2015. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!