Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit, mit, hogyan egyek...

Mennyit, mit, hogyan egyek hogy hízzak?

Figyelt kérdés
15/L . Feküdtem egyszer pszichiátrián és ott híztam egy nap 5x ettem. Pihentem sokat jó volt tetszettem magamnak de mikor kijöttem 1hét után megint lefogytam 45kg-ra. 165-167cm vagyok kb és most 47kg. Cigizek és tudom hogy ez is hozzájárul ahhoz hogy ne hízzak...le is tenném ha tudnám hogyan egyek mit egyek és mennyit egyek. Kérlek segítsetek!
2015. ápr. 15. 20:07
 1/3 anonim válasza:

Javaslom hogy mozogj valamit, és olvasd el ezt :)

[link]

2015. ápr. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ehetsz mindenféle zöldségeket, húsokat és állati zsírokat, kókuszzsírt, gyümölcsöket.


Hízni a szénhidrátok segítenek, de szerintem ne búzát egyél (kenyér, tészta stb.) hanem akkor már rizst, krumplit, édesburit, sütőtököt.. Ezek egészségesebb szénhidrátforrások.


És nyilván akarj enni, ha nem eszel sokat, nem fogsz hízni. Egy sportoló aki hízni, izmosodni akar az fogja magát, és sokszor eszik. Naponta 4x-5x is. Nem mindig könnyű, főleg megszokni.


De kis saláta mellé lehet rejtett zsírokat bevinni és így elég kalóriát. Vannak zsíros édességek, amik még egészségesek is, melléjük eszel egy kis szénhidrátot (édességben méz, zsírosabb étkezés mellé krupmli, rizs) és máris segítheted a hízásodat, heti fél kiló - 1 kiló, ennyit lehet is hízni ha tényleg odafigyelsz, hogy egyél :)


Ha tömegnövelő étrendre rákeresel, ennek én egy egészségesebb megközelítéséről írtam, de akár kalóriára bontva is találhatsz étrendeket. Teszem azt kitalálod, hogy ezen a héten eszel kb. 2500 kcal-t. Ez kevés, jó akkor jövő héten 3000 kcal-t. Számít az is, mivel viszed be, de összességében ezeket neked kell kitapasztalnod.


Hízni egyébként nem olyan nehéz, viszont van egy fontos dolog benne: enni bizony kell hozzá, anélkül nincs hízás.

2015. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azon nem gondolkodott a kedves családod, hogy, ŐK IS menjenek el TERÁPIÁRA VELED?! Mert azért fogysz. Szr a légkör, bsztatnak, vagy ilyesmi, és lelki alapon.


Bevihetnek még 15x a kórházba, de ha kijössz, 16x-ra is visszafogysz.

2015. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!