Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kellene változtatnom,...

Mit kellene változtatnom, hogy lefogyjak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Étrendem:

-Reggeli: joghurt(250ml) + gyümölcs(megy, banán, narancs, barack) vagy 2db főtt tojás+ saláta+ 3 db felvágott

-Tízóraifélének:1 alma vagy 1 narancs

-Ebéd: Főtt csírke mell vagy hal + főtt répa, borsó, zöldbab, rizs, ritkán krumpli (egyiket főzöm meg a húshoz)

-Délutáni nasi: répa, saláta vagy valami zöldség féle vagy savanya káposzta, ubora

-Vacsorára: ebéd húsnak egy kis része.


Sport:

Heti 2x45 perc sulis torna

Heti 3x 6 km futás

Heti 2h erősítés (hasizom, gugolás stb)


Megiszok min 3 liter vizet reggeli körül zöldteát, ezenkívül fekete kávét és ezt is cukor nélkül. Nem fogyasztok kenyeret, sem üdítőitalt, meg alkoholt sem.


Mi lehet az oka, hogy nem fogytam még? Előtte nem mozogtam most igen és csak 2x ettem. Most is csak kis adagokat.


Kb. 3 hónapja döntöttem úgy, hogy változtatok mert 19 éves léttemre túlsúlyosvagyok(90+). Ez lenne életem legszebb időszaka, szépen kellene öltöködnöm, sokat bulizni, valakit szeretni, de ezt addig nem lehet amíg magamat nem fogadom el és nem szeretem. És ahhoz, hogy szeressem magam, az kell hogy végre lefogyjak.



2015. ápr. 19. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, fordulj orvoshoz, nehogy a pajzsmirigyeddel legyen gond ha valakinek kevés van nagyon nagyon nehezen tud csak fogyni.

[link]

2015. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hormonjaimmal minden rendben van.
2015. ápr. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!