Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet a sok szensavas uditotol...

Lehet a sok szensavas uditotol sok gyomorsavam?

Figyelt kérdés
Tegnap este es meg ma reggel is sok szensavas vackot ittam. Erzem, hogy eg a gyomrom meg zuborog, olyan erzes van, hogy sok a gyomorsavam es kicsit faj is+neha begorcsol egy kicsit.
2015. máj. 2. 13:43
 1/7 Mr. S ***** válasza:
valószínű, h attól van
2015. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudok valamit csinalni vagy csak varjak, hogy elmuljon? Enni ettem, savlekotot is vettem be
2015. máj. 2. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolút! Ráadásuk a kalciumot is kibanja a csontokbol.
2015. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kivonja..
2015. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mr. S ***** válasza:
várj
2015. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van.

Egyik barátomnak évek óta gondja van a gyomorsavával, gyógyszert is kell szedjen miatta mert elég komoly a dolog nála, de sajnos gyógyíthatatlan. Amikor ugye már annyi savas meg szánsavas szemetet vitt be a szervezetébe hogy a gyomra már napok óta égett és többször hányta el magát, aminek a vége kórházba kerülés lett. Akkor mondta neki az orvos hogy szénsavas üdítőt nem ihat. savas gyümölcsöket és ételeket is csak nagyon minimálisan fogyaszthat. És ásványvízből sem ihat szénsavast maximum napi 1-2 pohár jöhet szóba. Alkoholt egy az egybe kerülnie kell. És még fiatal 28 éves.

2015. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szénsavas üdcsi hígabb mint a gyomorsav.


Egyébként meg miből gondolod, hogy sok a gyomorsavad? Ezt tök jó hogy mindenki csak úgy lazán megállapítja magáról :D


Inkább kevés, ne egyél/igyál szart.

2015. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!