Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pattanásos vagyok, csak egy...

Pattanásos vagyok, csak egy két helyen az arcomon ritkán a nyakamon olykor viszont hatalmas nagyok jönnek ki rajtam ami nagyon fáj és hetek alatt sem mulnak el pedig nem nyomogatom őket csak hetente eljárok arctisztításra. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A pattanások miatt már minden egészségtelen "szar" ételről,üdítőről lemondtam (chips,cola,cukrozott üdítők,stb.) és rendszeresen sportolok is,az anyagcsere gyorsitás miatt mindennap iszok zöldteát is hátha ez lenne a gond,szolizok is mert lehet az a baj hogy nem vagyok napon eleget.Mindennap hasznalok arctisztito cuccokat is es testapolot is...gyógyszert is szedek nem erőset csak magne b6ot mert az lenyugtat ha ideges vagyok mert attol is kijohet. Segítséget kérnék hogy mi lenne a gond,másoknak olyan szép sima bőre van? 16/F

2015. máj. 5. 16:01
 1/2 anonim válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz!!! És addig ne menj semmilyen arctisztításra, mert lehet többet árt, mint használ! Ez tapasztalat! A bőrgyógyász remek kezeléseket tud javasolni a lehető leggyorsabb és leghatásosabb módszereket!
2015. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképp fordul orvoshoz vele, a szoli meg nem pótolja a napsugarakban lévő D vitamint.
2015. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!