Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véleményetek szerint így...

Véleményetek szerint így fejlődök?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok sajnos nekem nincs annyi pénzem hogy egy teljes étrendet kialakítsak és tömegnövelőzzek.Holnaptól 12 óra edzésre lesz időm kint a parkba sajnos kondi terembe nem tudok menni drága a helyi terem.De kint futnék,felhúzás,fekvőtámasz és további talajgyakorlatok párban is.Véleményetek szerint így fejlődnék ? Nem szeretnék "kondis" gyerek lenni inkébb "szálkás". Napi 5 étkezés vegyes kajákat+edzés amit leírtam. 175cm 58kg vagyok.Milyen irányba fejlődnék szerintetek? Köszönöm szépen a válaszát mindenkinek.

2015. máj. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Tolódzkodj, húzódzkodj, fekvőtámaszozz, kövesd a Fegyencedzést. Nem kell napi ötöt enni, ha nincs különösebben kialakított speciális kiszámolt étrended. Elég ha eszel háromszor, persze ha közben megéhezel, akkor ehetsz. Így is szépen lehet erősödni. Én 55 kilósan kezdtem tavaly ilyenkor és most 73 vagyok. És ez nem háj.

Esetleg még otthonra csinálhatsz egy súlyzót. Betonból vagy cementből kiöntöd egy negatívba és kész a tárcsa. Csak egy masszív vasrúd kell hozzá.

2015. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat és csinálok akkor itthon :)!! A fegyencedzést követem én is! :)
2015. máj. 7. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan mérd ki, hogy ne legyen nagyon nehéz.
2015. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jójó :) Megpróbálom olyan 15-kg nehézre :)
2015. máj. 7. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!