Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Káros e a gumicukor? Ha igen,...

Káros e a gumicukor? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy azért mert műanyag. Egészégügyi okból.
2010. febr. 23. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

A színezékek miatt nyilván nem egészséges, meg persze a mai világban mindenre rásütik, hogy rákkeltő, erről is el tudom képzelni.


Az én kedvem akkor ment el a gumicukortól, mikor elolvastam, miből készül (éljen a sertészselatin).

2010. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

"Az én kedvem akkor ment el a gumicukortól, mikor elolvastam, miből készül (éljen a sertészselatin)."


Dettó. Azóta nekem is a kibelezett disznók leve jut eszembe róla. Nem is eszek meg semmit, amiben zselatin van.

2010. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A zselatin nem árt az egészségnek, teljesen természetes anyag, a csontból fő ki. Attól kocsonyásodik a húsleves is, ha hidegben tartják. A mesterséges színezékek és ízesítők, valamint a magas cukortartalom viszont ártalmasak az egészségre.
2010. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Kevés kalória van benne:) Én is azért nem eszem, mert tudom, hogy miből készül, habár néha nem tudok neki ellenállni.
2010. febr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zenon válasza:
100%
A fogaidnak mindenképpen káros, a gyomrodnak sem a legkedvezőbbek ezek a ,,szintetikus" édességek.Függ attól, mennyit eszel meg belőle és milyen gyakran.
2010. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

manapság mi nem szintetikus meg káros már....

az meg h miből készül....a húslevesben is van velő.

2010. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!