Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyszerűen nem bírok ki egy...

Egyszerűen nem bírok ki egy napot édesség nélkül! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, és már odáig jutottam, hogy minden nap megeszek két tábla csokit, pár fagyit és cukorkákat. És már próbáltam rávenni magam arra, hogy nincs ma több édesség, de nem bírok ellenálni az édességeknek, ha van itthon, megeszem az egészet. Például egyszer az anyukámnak volt valami fellépése, és kapott egy csomó édességet ajándéknak. Mikor hazahozta, az egészet megettem, utána pedig olyan lelkiismeretfurdalásom lett, mert nem hagytam neki semmit, pedig az övé volt. És már olvastam az interneten ezzel kapcsolatban cikkeket, de ahányszor eldöntöm magamban, hogy többet nem eszek édességet, annyiszor feladom, és degeszre eszem magam vele. És sportolok, úszom és teniszezek.


Nagyon kérlek segítsetek, mert nem akarok elhízni!!!



2015. jún. 3. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne legyen otthon semmi édesség, én is ilyen vagyok, ha van itthon addig eszem, míg el nem fogy. Rájöttem, hogy csak az első 1-2 nap rémes, utána már nem kívánom úgy az édességet, 1 hét után meg szinte el is felejtem, hogy vanédesség a világon. :-) Csak addig kell kibírni.


Pótold a nassolási vágyad gyümölcsökkel, most van eper, már cseresznye, meggy is, zsenge új répa, karalábé, stb.

2015. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!!!


Az a gond, hogy most is van csoki itthon, és most is eszem...akkor most dobjam ki???

2015. jún. 3. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

valaki a fejedhez tart egy pisztolyt, hogy edd meg?

Nem hiszem!

2015. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Függő vagy. Különben látszik már valami súlyfölösleg ebből kifolyólag? Mert ha nem, akkor egészségedre! Ha eleget sportolsz, nem biztos hogy ártasz vele. Lehet ezt kívénja most a szervezeted, de ez idővel elmúlik. Nekem is vannak ilyen édességzabáló hullámaim. Legjobb, ha előre eltervezed, hogy órára pontosan mikor mit eszel. Pl ebéd után fagyi, lecke írás alatt 17-kor egy kis csoki. És slussz, édességbolt bezárt!
2015. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki ne dobd, add oda egy szomszéd gyereknek, vagy edd meg mindet és holnap kezdd a leszokást. Most szépen búcsúzz el tőle, köszönd meg neki, hogy idáig kielégített és mondd meg a csokinak, hogy nincs szükséged többé rá. :-)
2015. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!