Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék ebben a reménytel...

Mit tehetnék ebben a reménytelen helyzetben? 18 l

Figyelt kérdés
Már pár éve tart ez az egész. Folyamatosan ehetnékem van még ha nem is vagyok éhes, sőt... Elegem van. Nagyon elegem van ebből az egészből....próbálok fogyni de nem megy, max 5 napig bírom. Egyszerűen kívánom az édességet és a szémhidrátot. 180 centi vagyok és 75 kiló. Volt egy időszak amikor lefogytam 5 kilót de érettségi időszakban mindent visszaszedtem. Kényszeres evő vagyok. Mit tegyek hogy le tudjak állni?? Kérlek segítsetek mert ez így tarthatatlan. Egész nyáron feszengeni fogok hogy mindenki vékonyabb nálam.

2015. jún. 8. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsőként kösd le magad, ne egyél unalmadban. Ha ennél, előtte igyál egy nagy pohár vizet, majd várj 15-20 percet. Ha eszel, akkor a hangsúly a mértékletességen van és a kevésbé káros dolgokon. Egy tábla csoki helyett verj be csak 6 kockát. Chips helyett egyél kölesgolyót pár szemet. Ne feszengj, ne nézd minden nap a mérleget, mert csak rosszabb lesz :)
2015. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. 1. Nem az számít hogy hány kiló vagy, főleg mert kellően magas vagy 2. Ha fokozod a vízfogyaztást (napi 4-5 liter simán) akkor gyorsul az anyagcseréd, segít fogyni 3 ha étkezések előtt két pohár vizet megiszol, átlagosan 104kalóriával kevesebb ételt tudsz enni 4 a víznek további jótékony hatása is van. Ha 1 pohár 30 fokos vizet megiszol amikor éhes vagy, az jelentsen csökkenti az éhségérzetet 5. 18 éves vagy. Normális ha a hormonoknak vannak ilyen hatásaik, de ha úgy érzed hogy ez több mint amit hrmon okozhaz, érdemes lehet felkeresni egy orvost mert lehet hogy egy kezelhető ok áll a háttérben például anyagcsere zavar, vagy pszichológiai ok mondjuk stressz.

És végül a szénhidrátot próbáld kerülni amennyire tudod. Kitartást, sikerülni fog!

A normális fiúk meg úgy se ezt veszik figyelembe.

20/f

2015. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!