Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktóz-érzékeny vagyok?...

Nekochan8 kérdése:

Laktóz-érzékeny vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy az vagyok? Már egy jó ideje, ha valami olyan ételt/italt fogyasztok, ami tartalmaz tejterméket, azután görcsölni kezd a gyomrom, fáj a hasam és hasmenésem is lesz. Viszketés meg kiütés is megjelenik néha rajtam.

2015. jún. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Menjél el vele az orvoshoz, mielőtt még félrekezelnek, valami tünet miatt.
2015. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint a legtöbb ember, ez eléggé valószínű.


Nekem nem tudták kimutatni, szerintem ne primitív orvosi vizsgálatokra hallgass, el vannak adva hiteles módszereknek, közben egy részük csak megbízhatatlan szemfényvesztés. Kuruzslás :D

2015. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a "betegségnek" egyetlen gyógymódja van, elfelejteni a tejet, és a tejterméket. Én így jártam április táján ( gondolom már előbb elkezdődött, csak mindíg másnak tudtam be). Az orvos annyit mondott, hogy "akkor ne tessék tejet inni." Még csak hitelesen kimutatni sem tudják, kezelni meg semmiképp.
2015. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem kezelik. Laktaz enzim keszitmeny pontosan ennek a kezelese.
2015. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!