Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulímiások, nektek, hogy...

Bulímiások, nektek, hogy megy, hogy telik a mindennapi élet?

Figyelt kérdés

2 éve bulímiában szenvedek és gyakorlatilag tönkretette a lelki világom, ami miatt a valóságban is ért hátrány. Ha van itt aki hasonló cipőben jár, akkor mesélne nekem arról, hogy ő hogy éli ezt meg, esetleg hogyan próbált fölülkerekedni rajta és teljes életet élni?


Előre is köszönöm a válaszokat. Gonoszkodók kíméljenek, mert a gyógyulás fele igyekszem.


20/L



2015. jún. 20. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

2? Én kb. 5. éve.


Nem megy. Nem tudok leállni, a lelkem egy nagy trágya, utálom magam. Nincs pénzem, nincs munkám, nincs életem, nincs... semmim.


2,5 éves kapcsolatom ment tönkre tegnap előtt a titkolózás-hazudozás (hisz a páromnak nem mertem elmondani) miatt - plusz a páromnál mindig egyedül voltam, így gyakorlatilag az egész napom hányás-evés-hányás... ból állt.


Most máshol vagyok, rokonnál, itt ugye nem lehet hányni, max., mikor nincs itthon. Jobb a kedvem, és nem is akarom kidobni a kaját... de ha elmegy, az az első.


Pszichológus nem segített, most, hogy nem vagyok egyedül, elég jó.

2015. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, én nem vagyok bulímiás, bocsi, hogy ide pofátlankodok. Olvastam, hogy akik ebbe szenvednek, ők folyton esznek. Bevallom nem olvastam nagyon utána, teljesen sík vagyok ehhez. És miért hányjátok ki? Vagy nem tudtok ellenállni az evésnek, vagy ez hogy van? Tehát nem google találatok kellenek, hanem a saját tapasztalatotok
2015. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha ennyire érdekel a téma, akkor elmesélem esetleg privátban.
2015. júl. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!