Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megszokásból eszek, tudnátok...

Megszokásból eszek, tudnátok valamit javasolni, hogy elmenjen tőle a kedvem, vagy valami?

Figyelt kérdés
Egy ideig, kb 3 hónapig, azért ettem sok édességet, mert szarul voltam, így kb "vigasztaltam" magam, jó ez hülyén hangzik, de mindegy. Most meg már megszokásból elég sok édességet eszek, minden második hét kb 4 napján fél-fél zacskó cukor meg ilyenek. Lány vagyok, 164 cm és 52 kg. Nem olyan borzasztóan vészes, de azért látszik rajtam hogy hízok, ha súlyban nem is annyira. Tudtok valamit javasolni, hogy hogyan szokjak le róla?

2015. jún. 27. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress új hobbit. Az sem baj, ha nem űzöd sokáig, de a kezdeti lelkesedés elég lehet ahhoz, hogy ne gondolj az evésre, utána már menni fog.
2015. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom :) köszi :)
2015. jún. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!