Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitseg, nagyon szorulasos...

Kelli12 kérdése:

Segitseg, nagyon szorulasos vagyok hetente egyszer megyek wc re es mostanaban volt egy beontesem is. Nagyon rossz volt soha tobbet nem akarok megegyszer valaki tud segiteni hogy legyen ujra normalis a bel mukodesem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, kevesebb stressz, sok rost, sok mozgás.


Mindenképp javítanod kell rajta, mivel ez egyáltalán nem egészséges. Olvass utána milyen problémákat okozhat.

2015. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi 30 dk zoldseg 3-4 szem gyumolcs kotelezo

Melle korpatabletta es 2 l viz es na pi 30 perc seta.

Semmi csoki suti feherkenyer stb

2015. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napi ket edzesem van es minimum 2 liter vizet megiszok pontosam milyen eteleket ne egyek? Csak barna kenyeret meg rozst eszek
2015. júl. 8. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen kenyeret ne egyél... én a helyedben a lisztet teljesen kizárnám az életemből. Sajnos elég sokszor előfordul, hogy barna kenyér így, meg rozs kenyér úgy, de csak szinezővel, meg egy csomó adalékanyaggal rakják tele... egyél rizst és rizstésztát... igazából én fogyókúrához haszáltam ezt a módszert, de az emésztésem is sokkal jobb lett utána.
2015. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáj meg naponta inni szűz teát. hátha elkld mindennap vécéred. akik fogytak tőle ismerőseim, azok elég sűrűn jártak tőle vécére.
2015. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!