Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki folyamatosan egészsé...

Ha valaki folyamatosan egészségesen eszik, akkor az addig fogy, szépen lassan amíg nem lesz rajta felesleg? Ergo akkor azok az emberek véknyak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, kell hozzá genetika is. Sokan egészségesen esznek, de keményen megdolgoznak a fitneszteremben is az alakjukért.
2015. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a mérték se mindegy.

Folyamatos egészséges étkezés mellett is hízásnak indul valaki, ha például nem számol az anyagcsere korral járó lassulásával és ezt nem korrigálja kisebb mennyiségekkel vagy ami még jobb, több sporttal.

2015. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon jó étrendre váltottam, sosem fogok elhízni, de fogyni extrém trükkökkel se megy már...

A fogyáshoz kalóriadeficit kell.


Vékony nem akarok lenni, az nem tetszik, csak karcsú és finoman izmos.

2015. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én akkor is vékony voltam, amikor egészségtelenül ettem, de szálkásabb lettem azóta, amióta egészségesen eszem :)

181/62 voltam előtte is és utána is, mégis jobban tetszik a tükörképem

2015. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!