Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vízmérgezés lehetséges? Ma kb...

Vízmérgezés lehetséges? Ma kb 2 óra óta megittam 5-6 liter folyadékot ebből 2,5 liter üdítő többi csapvíz?

Figyelt kérdés
Esetleg só bevitele segít? (mivel nátriumszint csökken)?

2015. júl. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges, nemrég olvastam hogy meghalt egy futó az Ironman verseny céljában, mert rengeteg vizet ivott de nem pótolta a sót és az ásványi anyagokat.Úgyhogy te most pótold, amint tudod!
2015. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne csinálj semmit, a szervezeted hamar kiuriti. Esetleg ha izzasztod magad az gyorsítja a folyamatot. Az üdítő sok azért ilyen rövid időn belül, a víz nem gond. Ha hirtelen sok is, elmúlik.
2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire nem könnyű vízmérgezést kapni. Én volt, hogy egy éjjel 9 liter vizet ittam meg, és semmi bajom nem lett.
2015. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akinek az alkoholtól megy el az esze annak általában vissza is jön. De akinek a hideg-víz veszi el az eszét, annak soha sem tér vissza!"

Tehát lehetséges

2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én is láttam azt a dokumentumfilmet, ahol egy nő rövid idő alatt megivott 8 liter vizet és meghalt.
2015. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!