Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egézséges ha valaki 13...

Az egézséges ha valaki 13 éves és 38kg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm 13 éves 155cm magas és 38kg. Ez normális? Pedig leget eszik. Nem túl sovány?

2015. júl. 31. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy lány, és mégegyszer mondom hogy eleget eszik. Nem hajlamos rá hogy meghizzon?
2015. júl. 31. 16:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Éléggé sovány. Úgy tűnik nagyon gyors az anyagcseréje, ha rendesen eszik mást nem nagyon tehet. Semmiképp se kezdjen el csokoládén élni, hogy hízzon, attól nem lesz jobb. Egyen változatosan és eleget.
2015. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 23évesen voltam 40kg 156 centivel. Nem éreztem, h egészségemre rossz hatással lett volna..imádtam, hogy korlátlanul ehettem. Jo pár honapja 10kgt hiztam (boldog Párkapcsolat sok meki, gyros pizza stb napi szinten) de igy is jol érzem magam. Ugyis alakul a teste, pár kilót ugyis felszed majd.
2015. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia!Én 12 vagyok,36,9kg,156cm:D Nem vagyok hajlamos hízásra akármennyit eszem.Nálunk a családban ez öröklődik.A nagyimmal is ez volt gyerekkorában,ma meg egész jó húsban van.Talán túlságosan is..XD😂
2015. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Roppant sovány, de ha VALÓBAN eleget eszik, NINCS táplálkozási zavara nem is bulimiás (azaz, amit megeszik,titokban kihányja) akkor ez ebben az életkorban még nem feltétlenül katasztrófa. Nyilvánvaló, hogy alkatilag is sovány. A serdülőkor hormonális viharaiban szinte bármi lehetséges, és az ellenkezője is. Menstruál már rendesen? Mert ha igen, akkor egésszéges, ha rendszertelenül, akkor ez ebben a korban még nem gáz, de 2-3 év múlva már az lesz. Ha VALÓBAN nincs táplálkozási zavara, 2-3 évig nem érdemes foglalkozni a kérdéssel, akkor kell lemázsálni a kislányt. Ha 16 évesen is 38 kiló, akkor az már baj.
2015. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális. 13 évesen én is 40kg voltam vasággyal. Mire 15 lettem szépen kikerekedtem.
2015. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!