Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 165 cm és 88 kg vagyok!...

165 cm és 88 kg vagyok! Eljutottam odaig hogy fogyni akarok! Esetleg tudnatok tanacsot adni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Kissebb adagokat eszem! Reggelire teljeskiorlesu kenyeret,a tizoraim es az uzsonnam gyumolcs, este 6 ora utan mar nem eszek! Ezek mellett 50 felulest,50-50 labemelest es 25 gugolast csinalok reggel,este!! Ha ezt kitartoan csinalom akkor 6-7 honap alatt sikerulhet 20-25 kg -ot fogynom?

Normalis valaszokat kernek!



2015. aug. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet.
2015. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Az este 6 után nem evés marhaság.

2. A teljes kiőrlésű kenyeret inkább cseréld abonettre.

3. A gyümölcsökkel vigyázz, elég napi 1x enned, mert van amelyikben sok a gyümölcscukor. Uzsonnára egyél inkább túrót, natúr joghurtot.

4. Reggelire mehet a tojásrántotta 2 tojásból vagy 2 szelet abonett csirkemell/pulykamell sonkával, zöldségekkel vagy zabkása (50 g zab, 1,5 dl tej a jó arány) vagy müzli. Ebédre lehetőleg hús vagy hal rizzsel, párolt zöldséggel, tésztát ne nagyon egyél. Vacsorára mehetaz abonett sonkával vagy tojásrántotta vagy saláta.

5. Ez az edzés nem lesz elég. Ezek erősítő feladatok főleg, neked pedig aerob, kardio edzés kéne. Járj el futni, heti 2-3x, youtuberól letölthetsz kardio videókat (ezek általában 40-50 percesek, a zsírégetés 40 perc után indul be), ha van szobabiciklid akkor azon is lehet tekerni vagy úszni is elmehetsz. Minden nap mozogj 1 órát, este mehetnek a guggolások, lábemelések, a felülés helyett hasprést csinálj, az kevésbé terheli a gerincet. Igyál nagyon sok vizet, a cukros üdítőket kerüld!

Kb 6-7 hónap alatt el tudod érni a célod, ha ezeket betartod.

2015. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat :-)

Nagyon hasznosak ;)

2015. aug. 18. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ilyen tornázással kell bohóckodni. Olyan mozgást kell csinálni, ami rengeteg kalóriát vesz ki, ezek a (tempós) kerékpározás, az úszás és a sífutás. Az utolsótól esetleg eltekinthetsz. Kövér kerékpáros és kövér úszó nincs.

Ebédről miért hallgattál amúgy?

2015. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben koszi!

Hat nem igazan tudom hogy mit kene ebedre ennem!! :-/

2015. aug. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!