Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg vannak olyan emberek,...

Tényleg vannak olyan emberek, hogy alig esznek és mégis erősen túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 21:33
 1/9 anonim válasza:
63%
Persze...és fordítva is sokat eszik mégis egy csontkollekció
2015. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, például ha hormonproblémáik vannak és nem mozognak.
2015. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
A szervezetünk levegőből nem tud zsírt raktározni. Lehet valaki beteg, lehet született hízékony alkat, de ahhoz bizony zabálnia és tespednie kell, hogy alaposan elfolyósodjon. Egészséges életmóddal hormonbetegen sem lesz senki erősen túlsúlyos.
2015. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nincsenek.

Nézz meg néhány fényképet hadifoglyokról.

2015. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Elenyésző százalék lehet,akiknek pajzsmirigy vagy egyéb hormonproblémáik vannak.A többi mind kifogás,lehet,hogy egyesek effektíve nem esznek sokat,de egészségtelen ételeket,amik hizlalóak+mozgáshiány.
2015. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Nincsenek! Én is ismertem ilyen lányt, sajnáltam szegényt, erre bekapcsoltattam vele este 10-kor a webkamerát és ott ette a tábla csokit!

Van egy olyan mondás, hogy az vagy amit megeszel! Előfordulhat hogy egy dagadt csaj már csak annyit eszik, amennyit régen kellett volna ennie hogy ne hízzon el, tehát már nem hízik tovább. Csak sajnos akkor zabált amikor nem kellett volna.

Lehet jönni a betegséggel is. Csajom is pajzsos, hízékony mint az állat, mégis 175/60!!!!! Mert van esze és nem hülye kifogásokat kereső vadbarom!

2015. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Van egy olyan mondás, hogy az vagy amit megeszel!"

Nem utolsósorban ezért ne együnk sz@rt...!

2015. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem is ismerek nalam egeszsegesebben elo embert megis 166 cm melle 80 kg vagyok. Szinte csak zoldsegeket eszem mivel a hust nem szeretem de idonkent eszem csirkemellet mert tudom hogy az egeszseges. Az adagok teljesen normalisak ,masok szerint is . Mindennap kb 10kmt biciklizem es hetente legalabb 3szor tornazom is. Ez igy megy kb 4eve mar es megis az utobbi 2 evben kb 10 kg feljott ram. Es ez nem izom sajnos...😩
2015. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Aki többet eszik mint amennyit elhasznál csak az tud hízni.


Valaki jól írta, ha lenne ilyen akkor lenne kövér hadifogoly is.

2022. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!