Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 5 edzés és egézséges...

Heti 5 edzés és egézséges életmód. Mennyi idö alatt fog meg látszani?

Figyelt kérdés
13 vagyok es jelenleg 45 kilo (163-164 cm) 50-51 kilo voltam,at tertem egezseges eletmodra de meg mindig nem erzem jol magam a borombe. Oda figyelek mit eszek,napi 3szor etkezek es neha ha nassolni van kedvem esetleg gyumolcsot eszek vagy bio dolgokat de semmi mast. Most megcsinalok napi edzest a combomra + heti 5 eröléti edzesem van de csak addig amig el nem kezdodik a suli,utana mar csak heti 3. Meg mindig nem erzem jol magam a borombe foleg a combjaimat utalom. Szerintetek mennyi ido utan fog nagyon meglatszodni a valtozas ha ezt az eletmodot folytatom? Nagyon koszonom elore is a valaszokat,ez nagyon fontos nekem!

2015. aug. 22. 23:05
 1/1 anonim válasza:
Hát figyelj először is vagy fuss vagy tornázz ez a kettő én 15 vagyok és 55 kg. ez azért van mert kiskoromba duci voltam és amúgy nm fogyóztam csak egészségesen étkeztem tehát inkabb a combodra erősits kb. ennyi ja és inkabb többször egyél keveset mint hogy 3 egyél sokat :)
2015. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!