Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 170 cm vagyok és 49 kg. Túl...

170 cm vagyok és 49 kg. Túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Egy időben, nyár elején fogyni szerettem volna úgy 5 kg-ot..akkor 59 voltam. Aztán ráálltam a mérlegre és 50et mutatott.Nagyon meglepődtem, mert egyáltalán nem nézek ki 50nek, hanem többnek. Eldöntöttem hogy nem fogyok tovább. Kalóriára pontosan kiszámoltam hogy menyit kell ennem ahhoz hogy ne hízzak és ne is fogyjak. 1 hét múlva megint méreckedtem..azt hittem híztam, és fogytam még 1 kg-ot. Most ez mi? 16 éves lány vagyok. A válaszokat előre is köszi!

2015. aug. 25. 17:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Képet kuldesz?? En 188 cm 63 kg vagyok :(
2015. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Bocsi nem csatolok, de átlagosan nézek ki. Nem vagyok csont és bőr, viszont a hasam sokkal laposabb mint a combjaim.

34-es felsőt és 36-38as nadrágot hordok. Amúgy ne érdekeljen hogy hány kg vagy..csak hogy ki néz vissza rád a tükörből :)

2015. aug. 25. 17:48
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
iszonyúan.
2015. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Kórosan sovány, alultáplált vagy. Neked az ideális testsúlyod 60 kg lenne!

És ha még így is azt látod magadon, hogy fogynod kéne, akkor fordulj pszichológushoz, mert még anorexiás is vagy!

2015. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás. Normálisan eszek, minden nap kb 1800 vagy több kalóriát, de nem hízok. Ez a szám az ülő életmódomhoz képest sok.
2015. aug. 25. 17:58
 6/23 anonim válasza:
44%
Szerintem nem vagy vékony. Én például 166cm vagyok és 43 kg. Ráadásul fiú (15). Szóval hozzám képest teljesen átlagos és jó súlyú vagy.
2015. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy 49, vagy 50 kg vagy teljesen mindegy, lehet ma kevesebbet ittál, ettél, wc-n voltál, 1 kg ingadozás nem számít. Viszont ha te 59 voltál és lefogytál 49-re az kórosnak számít. Én 170 cm vagyok és 59 kg, egy súlyos betegség miatt fogytam le 49 kg-ra és szörnyen néztem ki, mindenki ezzel nyaggatott, hogy mennyire le vagyok fogyva, ami szerintem paraszt dolog, mert nem tehettem róla, de tényleg nem volt szép látvány, a férjem is utálta az akkori alakomat, persze nem éreztette velem, csak később mesélte el. A helyedben a házidokihoz fordulnék, csináljanak legalább egy labort, hogy mi lehet a fogyás hátterében, mert, hogy nem normális az biztos. Tehát a válasz, igen túl vékony vagy és alultáplált.
2015. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem vagy kórosan sovány, csak simán sovány. Az viszont, hogy fogytál nem normális. Lehet, ki kéne vizsgáltatni, mi van. Én 180 centihez vagyok 56 kiló. Próbálok enni rengeteget, de nem mindig megy. Én szó szerint magamba tuszkolom az ételt, de még így is nagyon nehezen hízok. Havi 1 kg + már jónak számít. De, ha akár csak pár napig is egy kicsit kevesebbet eszem, azonnal fogyok. Azért arra törekszem, hogy ne egyek sok egészségtelen kaját, és mozogjak is. 17/f
2015. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem étkezési zavarom volt amikor 59 voltam. Mindig este rám érett a zabálhatnék és szó szerint tömtem magamba a nesquiket, háztartási kekszet, süteményt, amit találtam..és úgy képes voltam 6-tól fél11ig zabálni. Még akkor is ettem amikor úgy éreztem hányni fogok. Aztán leszoktam erről, próbáltam egészségesen enni (ezelőtt anorexiás voltam azért ettem ennyit) nem ettem este csak miután hazajöttem. Nyár elején tényleg fogyóztam de nem úgy hogy megvontam magamtól az ételt hanem hogy 100-200 kalóriával kevesebbet ettem, sportoltam és sok gyümölcsöt zöldséget ettem. Nem tudom hogy hoztam össze.
2015. aug. 25. 18:21
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező testtömegindexe 16,9, ami erősen sovány kategória, innentől fogva nehogy már bárki szerint ez tök jó, meg nem sovány. Nem a fenét nem! Az!
2015. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!