Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnatok tippeket adni fogyash...

Tudnatok tippeket adni fogyashoz? (Ha lehet inkabb olyanokat hogy mit egyek. Mit ne egyek es mit mozogjak! ) Tobbi lent!

Figyelt kérdés

14 èves vagyok,165 cm es 89 kg! Szeretnek vegre normalisan kinezni!! 8-9 honap alatt szeretnek megszabadulni 20-25-30 kg-tol!

Reggelire es vacsorara abonettet eszem 2 szeletet! Suli utan ha marad idom kardio edzest csinalok! De ugy erzem ez nem eleg!! Szoval a segitsegetek kene! :)



2015. szept. 1. 13:05
 1/2 Minoo válasza:

Háááát kezdetnek mondjuk ehetnél valami normális ételt reggelire. Valamit, amiben sok a fehérje és szénhidrátos is, hiszen ilyenkor töltöd fel a készleteidet egy egész éjszakás "koplalás" után.


Ajánlom mondjuk a tojást, bármilyen formában (mondjuk rántotta esetében ne zsírban készítsd el), néhányan szeretnek gyümölcsöt enni joghurttal, zöldségeket, zabpelyhet megkoronázva pár szem gyümivel vagy dióval (nem kukorica vagy gabonapehely) és társai. Ezer és ezer ötlet van fent az interneten egészséges reggelikhez, fogyókúrázóknak is :) Ebédre mehet mondjuk hal, csirke, saláta, sok zöldség például (csak példákat mondok hogy én miket ettem, nem feltétlenül kell csak ezeket enned!). A lényeg és kulcsfontosságú tényező, hogy kerüld a cukros üdítőket, a csokikat és a nasikat, én még a kekszeket is elfelejteném a helyedben.


Fussál! :) Én sokkal jobban éreztem magam mindig, amikor lefutottam pár kilométert, és hatásosnak is éreztem. Rengeteg izmod megmozgatja, aerob mozgás, tehát segít fogyni és tényleg jobban fogod érezni magad utána. Vagy az ugrálókötelezés is hasznos, rossz idő esetén azt is csináltam.

2015. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom!! :)

Ezek nagy reszet be is fogom tartani!!

Megegyszer nagyon koszonom!! :-)

2015. szept. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!