Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek illetve ételek...

Milyen ételek illetve ételek keveréke okoz hasmenést?

Figyelt kérdés
Sokszor eszek össze-vissza, de eddig nem volt belőle gond, mostanában viszont egyre többször van hasmenésem. Most is volt, és anyám szerint attól, hogy paradicsomos káposzta után egyszerre megettem egy pudingot (azt a dobozos fajtát). Ettől lehet? És még mitől? Ketchupos vmi + tejtermék? Anyám szerint a majonéz + ketchup is okoz, pedig nekem még az nem okozott. Szerintetek?
2015. szept. 9. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tej/tejszín szilvával.
2015. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A puding és paradicsomos káposzta simán okozhat hasmenést. Friss szilva és tej, attól görcseid is lesznek. Friss sárgabarack és tej, szőlő és tej, bor és tej, sör és tej, általánosságban véve a tej az problémás:D
2015. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mindig érdekes kérdés volt számomra... Úgy tűnik, erősen emberfüggő a dolog, annak idején nagyon meglepett, hogy van, akinek még a zsírtól is hasmenése lesz... Nekem a világon semmitől, ittam már savanyú tejet, meggyet tejjel meg mindenfélét.


Egyes gyümölcsök és a tej sokakat hajlamosít...

2015. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én most úgy tapasztaltam, hogy tényleg a tej gyümölcs kombó, főleg, ha az a gyümölcs magában is hashajtó hatású pl. meggy/szilva.

Engem a szilva megfosat, de tegnap ettem pár meggyes rétest és ma hasmenésem volt tőle. Szóval ezek sokaknak okoznak :D

2021. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!