Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sikerülhet? Mit gondoltok?...

Sikerülhet? Mit gondoltok? Milyen ez az összeállítás? Sikeres lehet? A súlymérés túl korai?

Figyelt kérdés

Szeretném kikérnia véleményeteket tanácsotokat.

ha naponta:

-nem eszem kenyeret, nem eszem vacsorát, vagyis délután 5 óra után sem eszek semmit esetleg egy almát.

-Valamint naponta edzek ami abból áll, hogy megcsinálok : 35 guggolást, 35 hasprést , 50-50 lábemelést, 35-35 láb odalra emelést (Ahogy a kutya pipil)

Valamint az édességet, és a cukros üdítőt is kivontam a szervezetemből. Főleg Könnyű és finom danone joghurtot (epreset) vmint Cerbona epres müzli szeletet, valamint vizet vagy alow verás,epres teát iszom. De! Délután 3 órakor rendes főtt ételt eszem. VAgyis naponta egyszer rendesen eszem, de kevesebb adag a megszokottnál.

nemsokára elérkezem a 11.naphoz, akkorra raktam a súlymérést.



2015. szept. 20. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az epres joghurt és a műzliszelet is édesség, tele van nyomva cukorral. Inkább csinálj magadnak natúr joghurtból, igazi gyümölccsel, a műzliszeletet pedig hagyd el, egyél helyette rendes kaját. Az az edzés soványkának tűnik, sok izmot kihagysz. A teljes tested meg kéne edzeni, és a fogyáshoz nem ártana némi aerob edzés, pl. tempós gyaloglás. A teát remélem, hogy nem cukrozod. Inkább kétszer kéne rendes főtt ételt enned, vagy reggelire valami normális tápláló kaját, például tojást. Ettől függetlenül fogyhattál, mert kevés kalóriát viszel be, de lehetséges, hogy izmot is veszítesz.
2015. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Reggelire egyél zabkását és este pedig túrót.

Ne egyél gyümölcsjoghurtot és műzliszeletet sem( csak mondjuk heten 1 alkalommal).

2015. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem szeretem a túrót :/ De kösi az eddigieket!!!
2015. szept. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!