Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 157cm vagyok,50 kg. ez sok?

157cm vagyok,50 kg. ez sok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron 155cm voltam és 55kg meguntam, hogy mindenki ledagizott..aztán 2 hónap alatt lefogytam 48 kgra..Nagyon kevesett ettem! És most is nagyon vigyázok arra, hogy mikor és mit eszem! De az utóbbi időben elég sokat eszem és hiztam is 2 kgt! Nagyon zavar, mert daginak érzem magam:S Mit tegyek hogy lefogyak?
2008. szept. 9. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég vizet iszol?Próbálj meg egy nap három litert meginni.És délután négy után már nem enni!Sok sikert!
2008. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

50 kg az nem sok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o.O


hány éves vagy?

2008. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sport nelkul nem lehet szepen lefogyni.es este 6 utan ne egyel.en 170 cm vagyok es 67 kg voltam.most vagyok 61 kg.lefogytam magamtol 2 honap alat.sok gyumolcs es jarok futni minden este.ja es nem mondjam el hogy 7 hete nem cigeretazom (1 doboz/nap).es nem hiztam.es naponta megiszok 2 liter vizet
2008. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak 3 kg vagy tobb. normalisan 47 kg kenne legyel.aki azt mondja hogy kover vagy az nem tudja mit jelent az a szo.amugy a ferfiak szeretik ha van mit fogni:)
2008. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok..És amikor lefogytam 48ra nem ettem este 6 után, ez jogos:) De ahogy mondtam, mostanában sokat eszem..6 után is szoktam..és azért hiztam:/

Köszönöm a válaszokat:)

2008. szept. 9. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Még csak 15 vagy, még fejlődik a szervezeted, szóval kell neki a tápanyag, persze nem azt jelenti hogy mindenfélét egyél össze, próbálj egészségesen étkezni, ne sanyargasd magad és ha 6 után éhes vagy akkor egyél gyümölcsöt vagy korpás kekszet. Egyébként szerintem nem vagy túlsúlyos, én 153 cm vagyok és 47 kg és nem érzem magam kövérnek, sőt van mit fogni, de nem vagyok duci, és én már nem fejlődök, nem növök.
2008. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért ír itt mindenki diétáról.. Én 160 cm vagyok, 50 kg és kissé sovány vagyok szerintem, az a 3 centi pedig már igazán nem számít! Nehogy már anorexiás legyél!!
2008. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!