Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy ne legyek 3...

Mit tegyek, hogy ne legyek 3 óránként éhes?

Figyelt kérdés
Ma pl. ettem 8-kor, 11 kor, és már megint éhes vagyok... Mit tegyek?

2015. szept. 23. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána az inzulinrezisztenciánál alkalmazott diétának, abban szerepel, mikor milyen jellegű szénhidrátot jó fogyasztani, hogy ne éhezz meg hamar utána. Általában érdemes lassú felszívódásúakat egyébként (pl. teljes kiőrlésű gabonából készült ételek, zöldségfélék, hüvelyesek).
2015. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez azt jelenti, hogy gyors az anyagcseréd.
2015. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyél többet vagy kevesebb szénhidrátot. Nekem az hat :)

Nem mindenkinek megfelelő a pici étkezés, én csak éhesebb leszek tőle. A szénhidrátbevitellel (pontosabban az inzulinszintem megdobásával) pedig erősen összefügg az éhségem elveréséhez szükséges minimális napi kalória... Nem mindenki ilyen, persze, de sokunk igen.

Az időzítés sem mindegy, erről is tudnék mesélni... :) Ki kell tapasztalni, Neked hogyan jó, mi laktat...

2015. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyél 2 óránként.
2015. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre csak kis adagokat eszel,akkor a 3 óránkénti étkezés teljesen normális és egészséges.Viszont nem mindegy,hogy mit eszel.Miket szoktál?
2015. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!