Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti öt napon napi 2 doboz...

Heti öt napon napi 2 doboz sör hosszú távon milyen egészségkárosodást okoz (hat)?

Figyelt kérdés
sör, alkohol, egészség, fogyasztás, alkoholizmus

2015. okt. 1. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
sörhasat :D
2015. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nincs olyan, hogy sörhas, de hízni hízhatsz tőle. Meg azért a májad, veséd is terheli.
2015. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hetente 10 db 5 dl-es biztosan elfogy nálam is, mert mikor hazaérek jólesik egyet meginni míg lecuccolok, vacsit készítek.

Egészségkárosodást nem tapasztaltam, ellenkezőleg. Szerintem ebben a mennyiségben inkább egészséges, rengeteg vitamin van benne: B2, B6, folsav, biotin meg még több, ami nem jut eszembe.


Sörhasat pedig nem a sör okoz, hanem amit mellé eszel, esetleg utána jobban megéhezel, étvágyat csinál.

2015. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 nem arról van szó, hogy étvágyat csinál, hanem egyszerűen hizlal a komló, csak épp a férfiak hajlamosak hasra hízni.
2015. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy a tüdőd egy részét ki kell majd operálni...

hogy a májad elférjen.

Viccet félretéve 2 sör nem okoz semmit, legfeljebb a pénztárcádon látszik meg. De ha azt veszed észre, hogy már hétvégén is hiányzik, akkor sürgősen állj le vele.

2015. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sörhasat igenis okoz, az alkohol amúgy is hízlal, a sör más összetevői meg kb. mint a kenyér, tehát a sör duplán hízol. Meg amúgy ha sokat iszik az ember, a mája is nő valamennyit, abból meg nem lehet fogyni, és attól is nőhet a has, bár ahhoz tényleg sokat kell inni.
2015. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilvæn tudod a választ. Csak azėrt megkérdezed hogy ha egy-két alkesz azt javasolja hogy , dehogy káros , akkor te azt hiszed el. Mert ha ennyit ilyen rendszeresen iszol, te is alkoholista vagy. Hogy tudd ėn is alkoholista voltam .
2015. okt. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#6 "amúgy ha sokat iszik az ember, a mája is nő valamennyit, abból meg nem lehet fogyni"

:D :D :D

2015. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én egy éve napi 16-18 doboz sört iszok meg, vagy 4 üveg bort, ha unom a sok sört.
2015. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!