Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már 4. napja, hogy nem eszek...

Már 4. napja, hogy nem eszek semmit. Egyszerűen nem kívánom a kaját. Meddig bírja így a szervezetem?

Figyelt kérdés

Ha kajára gondolok, hányingerem van. Max levest vagyok hajlandó megenni, akkor is csak akkor, ha nincs benne sűrű. Szóval csak folyadékok. Nekem jó így, észre sem vettem szinte, nem is vagyok éhes.


Így fogyni fogok amúgy? Vagy mi lesz velem? :S


2010. márc. 15. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghalsz.
2010. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nemtudjuk, majd kiderül h mikor adja fel a szervezeted.

amúgy pont ez benne a pláne h észre sem veszik h baj van, éshogy a szervezet ezt nem tolerálja, csak akkor amikor bekövetkezik a halál, vagy az utcán össze esel és egy kórházban ébredsz csövekkel a szádban és a gyomrodban

2010. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél, ez nem játék!! Kiszáradsz, kórházba kerülsz, napokig kapod majd az infúziót. Hidd el, nagyon rossz az. Inkább egyél, bármennyire nem is esik jól!!b L/18
2010. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképp egyél, akkor is, ha nem akarsz!

Nagyon csúnyán le fogsz fogyni, és a csúnyát szó szerint értsd. Én kórház miatt dobtam le 10 kg-t. Hááát... 2 hétig semmit sem ettem. Most visszasírom a régi énemet, mert ebből 5 kg jött vissza, de nem izom, elhiheted.

2010. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mindenképp egyél! Egyszerre csak pár falatot. Ilyenkor összeszűkül az ember gyomra,és nem érzi,hogy éhes. De mindenképp enned kell, különben rosszul leszel.Fogyni nem így kell.
2010. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!