Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenésem van. Nagyjából...

Hasmenésem van. Nagyjából tudom mit kellene enni de folyamatos éhség gyötör. Mit ehetek?

Figyelt kérdés

pl ehetek e leveskockával készült levest(pl zöldségleves kocka+répa+krumpli+valamilyen tészta).

azt tudom h háztartási keksz,puffasztott rizs,főtt krumpli,répa,tea,víz.de ennyi nem elég.


2015. okt. 17. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok banánt, mert hasmenés esetén jó székletfogó hatása van. És a birsalma is nagyon jó erre, hogyha be tudsz szerezni valahonnan. Szerintem nem jó ötlet a leveskocka, apukámnak például mindig az okoz hasmenést, persze nem biztos, hogy nálad is okozna, de szerintem nem a legjobb választás.
2015. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit akartam írni, hogyha együtt eszel mondjuk párolt répát és főtt krumplit, akkor azért az valamennyire laktató, szóval próbáld meg, és fontos, hogy pótold a sót, illetve a gyógyszertárban lehet kapni probiotikumot, az is nagyon sokat segít.
2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!ki is próbálom mindjárt!!
2015. okt. 17. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Leveskockából ne, főzni kellene friss zöldségekből levest.
2015. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!