Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám rávenni magam...

Hogyan tudnám rávenni magam arra hogy kevesebbet egyek?

Figyelt kérdés

Néha már akkor is eszek ha csak unatkozok. Nem sportolok,csak táncolok (heti 2 alkalommal) 165cm és 58kg

Nem érzem jól magam a bőrömben



2015. nov. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A súlyoddal semmi baj, ha túlzottan ennél valamit, akkor segít egy kis kocka fekete csoki (70-90%-os) elveszi az éhséget és édesség utáni vágyat is.
2015. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol egy nap? Sokszor a szervezet össze tudja keverni a szomjúságot és az éhséget. Ha eleget iszol, kevésbé fogod kívánni az ételt.
2015. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég keveset iszok. Kb fél litert
2015. nov. 8. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az durván kevés, ennél legalább négyszer ennyit kellene. Amúgy a közérzeteden is javít!
2015. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nem eszel nagyon sok erősen lédús ételt, napi fél liter ivás nagyon kevés! Nem is értem, másnak nem szól a teste, ha szomjas?

Ilyen extra esetben még a több ivás is segíthet valamit... Nekem kicsit nassolásszerű a teázás is :) Munkahelyen, ha épp tele volt a fejem a munkával s kellett egy kis lazítás, sokszor teáztam, de amúgyis kellemes. Persze üresen iszom, ahogy a normál teát kell.


Az unalomevést át kellene váltani valami másra, nemcsak az evés szórakoztató, sőt, az elég gond, ha nem éhesen, unalomból eszeget az ember. Kompromisszumos megoldásként ilyenkor ehetsz olyat, aminél nem igazán van mennyiségi limit. Én pl. odavagyok a ropogós jégsalátáért, zöldpaprikáért, uborkáért :)


Nekem nehezebb volt, mert én csak SOK étellel lakom jól, éhezni pedig nem fogok. Az ilyen körülmények között fogyáshoz már étrendváltoztatás kellett, ahogy az édességvágyon is annak volt esélye valami javulásra. Rengeteg múlik az étrenden.

2015. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress valami értelmes elfoglaltságot. például tanulj valamit. vagy segits a környezetedben valakinek, aki rászorul. És mindjárt jobban érzed magad a bőrödben. 58 kg az irigylendően optimális testsuly.
2015. nov. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rágózz , igyál fincsi teákat citrommal , az ivás tényleg az egyik nagy titok és próbáld csökkenteni az eddigi kajaadagjaidat és egyél bátran minden nap mondjuk egy túró rudit vagy egy ehhez hasonló kis csokit pl uzsira egy almával amivel meg van a napi adagod és ha unatkozol inkább vegyél gyümölcsrágót.Amúgy én is heti kétszer táncolok (kpop) reggelire általában péksütit eszem ebédre levest uzsira túrórudit vacsira meg salátát vagy egy kis csirkemellet meg gyümölcsöt és 164 cm 49 kg vagyok
2015. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!