Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 nem sokara 15 eves lany...

14 nem sokara 15 eves lany aki meg nem ivott az egy pohar bortol hanyhat vagy milyen hatast erezhet, mennyi az a mennyiseg kulonbozo italokbol ameddig elmehet es mikor van az h mar rosszul van nagyon szedul es hanyni is fog?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

14,5 voltam amikor először berúgtam.

Nálam a határ nem volt olyan sok, 1 doboz sör meg még mellé egy-két feles, bor és már állni alig bírtam.

Sok mindentől függ, hogy mit és mennyit bírsz. Aznap mennyit ettél, mennyi vizet fogyasztottál, mit ettél, mennyi a testsúlyod stb.

Előre nem lehet kiszámolni.

Az biztos, hogy ha egy pohár bort lassan iszol meg, és nem csak lehúzod biztos nem úgy fog beütni, hogy puff.

Nem hinném, hogy hányni fogsz tőle, de ez is függ a bor minőségétől és a fentebb említett dolgoktól, hogy milyen hatással lesz rád.

2015. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elöttem szóló jót ìrt, hogy miktől függ. Szóval ha nem egy 35kilos egy szàl bél làny vagy és nem 3dl es a pohàr bajod nem lessz max jókedved de napi egy pohàr minőségi bor az jót tesz a szervezetnek.Mondjuk ha bebeszéled magadnak, hogy hű de nagyon sok az a pohàr bor akkor placebó hatàs alapjàn lehet tüneted de alapból nem lessz.Emberek kis része totâlisan allergiàs az alkoholra de te biztos nem vagy az.
2016. ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!