Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak nyárig legalább 5...

Hogy hízzak nyárig legalább 5 kilót?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok es nagyon zavar,hogy csonytsovany vagyok...kb 165 cm és 43 kilo vagyok. Egeszsegesen szeretnek hizni,nem meki kajaval. Nagyon fontos ez nekem,szoval trollok kimeljenek!
2016. jan. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Enni kell állandóan, főleg ha unatkozol!
2016. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj...2× annyit eszek mint az 5 kiloval nehezebb baratnoim , de semmi. Esetleg arra van tanacsod,hogy mit egyek?
2016. jan. 8. 21:10
 3/6 anonim válasza:
Jarj sportolni, futni, kondiba, uszni ami szimpatikus, egyel sok feherjet es szep formas leszel, de nem zsiros
2016. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű, lássuk csak.

Hetente 25 dekát hízol és akkor meg is van.

bocs


Na szóval 1-2 tipp: sok mogyoró, ebédre 1 órán belül édességgel mindig ráenni, 2. vacsora (a lefekvés előtt kb 30-60 perccel). Nyáron pedig sport. Az izom nehezebb és jobban is néz ki.

2016. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs bélférged? Nekem kisebb koromban volt, és képtelen voltam hízni emiatt, aztán nagy nehezen sikerült kikezelni, utána már szaladtak felfele a kilók, jobban mint szerettem volna XD De lehet érdemes lenne kivizsgáltatni, viszont lehet, hogy az alkatodból adódik a soványság, ami ellen nem tudom lehet e tenni.
2016. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.sokat segitettetek.😊
2016. jan. 9. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!