Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves fiú vagyok fogyni...

Ciki laci kérdése:

14 éves fiú vagyok fogyni szeretnék!?

Figyelt kérdés
186 cm magas, 14 éves és a súlyom 91 kg. Hogyan tudnék elérni hatékony fogyást? Magasságom miatt nem látszik nagyon meg a túlsúly,de én tudom , hogy ott vannak a hájacskák . És nagyon zavarnak. Csak az iskolában sportolok heti 2X45 percet. A válaszokat elöre is köszönöm :)

2016. jan. 14. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj az iskolán kívül is! Mehetsz valamilyen tömegsportra, amit játék szinten is lehet élvezni, vagy esetleg konditerembe edzeni. Ezen kívül fogyassz megfelelő mennyiségű folyadékot (napi 2-3 liter), lehetőleg vizet, ne cukrozott löttyöket! Fontos az is, hogy mit eszel, mennyit, milyen rendszeresen, tehát milyen az étrended. Ezen kívül érdemes lehet elmenni orvoshoz, mert elképzelhető, hogy nem az életviteleddel van a baj, hanem hormonális vagy egyéb probléma miatt ennyi a súlyod.
2016. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne zabálj koszt! Itt a megoldás. Meg a sport :)

Probáld meg, egy honapig ne egyél cukorkákat chipset. Ne igyál kolát, meg cukros szarokat. Tudom, ezt nehéz megállni, néha azért bele fér , de ne legyen rendszeres. Hanyagold a kenyeret kiflit. Egyél hust zöldséggel , igyál vizet. És edz, ennyi idösen már komolyabban is elkezdhetnél edzeni. Ha most nem állsz neki , késöbb vissza üt majd. Dagi leszel közép suliba, felnöttként is tulsujos leszel , nem puncizod össze a farkad. Viszont ha most változtatsz az életeden, megtérül majd. Egészséges izmos férfi, odáig lesznek a csajok töled hajrá.

2016. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!