Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy a fiatal...

Miért van az hogy a fiatal lányok többsége elégedtelen a külsejével? Miért teszik ezt magukkal, hogy ezért még meghalni is képesek. Miért gondolja azt bárki is hogy vékony külsővel boldogak lehetünk? Ezeken az embereken hogyan lehetne segíteni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nézz körül akár itt. Nem csak a soványságról szól, de persze arról is.


Azt hallják mindenhonnan, fiúktól, hogy ne legyél kövér, de csontos se, legyen nagy melled, de legyél sportos, ne legyen narancsbőröd, striád, szőröd, bütyköd, körmöd, ha nem sminkelsz, igénytelen vagy, ha sminkelsz, qrva, ha rendesen eszel, disznó vagy, ha diétásan, hülye pitsa.

2016. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az elsőnek nagyon igaza van,semmi sem jó,ha kis melled van,nagyot akarsz,ha nagy,kicsit,ilyen hajad legyen,olyan ruhákat hordj stb.Szóval nem csoda,hogy sok szep lány is önértékelési zavarokkal küzd.
2016. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig így volt és így is lesz. Van egy ideál és annak szeretne mindenki megfelelni. De nemcsak a súly, elég ha kicsit görbe a fogad és már cikiznek.. 😢

Fontos lenne, hogy a tinik sok sok pozitív megjegyzést kapnának otthon, szép vagy, csinos vagy stb.

2016. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem igazabol a szemelyiseg az elsodleges, ami miatt fognak az emberek szeretni, vagy epp gyulolni..ez meg megis hatterbe szorul es ha mondjuk elkezded eheztetni magat, es csak azzal foglalkozol h nezel ki akkor csak magaddal fogsz foglalkozni, es neked sajat magad lesz az elsodleges..sokszor vegul ezert maradnak magukra es ezert is erezhetik h nem szeretik oket vagy a regen szerzett baratokkal valo kapcsolatok is megszakadhatnak
2016. jan. 20. 05:35
 5/8 Mcgalagony17 válasza:
0%

Igen,ezen már én is gondolkodtam...És ami a legérdekesebb, hogy azok a lányok problémáznak a legtöbbet a külsejükön, akiknek egyébként semmi okuk rá. Konretizálva: az undorítóan túlsúlyos lányok akkora önbizalommal vonulnak az utcán, mint a királynők -természetesen a legelőnytelenebb divatban- míg a vékonyak, kisebb mellűek vagyis az átlagosak önbizalomhiányosok. Szerintem ezen csak az tud segíteni, ha az ember- legyen akármilyen problémája- talál olyan partnert, barátokat, akik úgy is elfogadják. Egyébként meg emberi sajátosság, hogy mindig az kell,ami nincs ;)


22/N

2016. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt mar en is megfigyeltem hogy mennyi onbizalommal az igazan tulsullyos lanyok..irigylesre melto...szerintem az anorexiasak nem tudnak uj kapcsoltokat letrehozni hisz magukkal foglakoznak, es meg a regi kapcsolataik is megromlanak, nagyon nehez rajtuk segiteni, mert kellemetlenul erzik magukat ha errol van szo, ezaltal mindent tapadasnak velnek, es persze h vedekezo poziciot vesznek fel, akar hazudni is elkezdenek...de

tenyleg hogy lehet rajtuk segiteni?

2016. jan. 21. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod, a kövér lányok nem érdemlik meg, hogy önbizalmuk legyen, azzal csak a kérdezőt bizonyítod. A lelki jólétet kötöd össze a külsővel, amit az anorexiások is tesznek.


Ha látsz egy kövér lányt az utcán, és lenézően végigméred, hogy nem kellene boldognak lennie, ha így néz ki, akkor elindíthatod a lejtőn. Sokszor annak van a legkevesebb önbizalma, akiről azt hiszed, tele van vele. Kompenzálnak.

2016. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#5 !!! Minek kell olyanokat írni h jajj mert a kövér lányoknak túl sok önbizalma van? Ezért van egy csomó depressziós ember, mert ha nincs önbizalma az a baj, ha van akk meg az. Es a hozzád hasonló emberek miatt lesznek delressziosok, mert mindig vmi bajotok van velük
2018. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!