Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudom hamar tisztára...

Miért nem tudom hamar tisztára törölni a fenekem kakilás után?

Figyelt kérdés
Komoly kérdés!! Más is legalább 10 × törli meg ,hogy tejesen tiszta legyen? MErt kb nekem muszáj, és már nagyon zavaró, sokszor a fenekem is fáj miatta.
2016. jan. 20. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a fürdőkád peremére ülve a tusoló rózsával és alapos szappanozással meg is mosom.
2016. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert rôvid a kezed.

Viccen kívül, azt nem úgy kell megoldani, hogy véresre tôrlôd a papírral, hanem szépen letusolod a feneked és még szappan sem kell hozzá. Így sok bajt tudsz megelôzni.

2016. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szintis Zoli ***** válasza:
100%
Alacsony rostbevitel is lehet a bűnös.
2016. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne szárazon gyaszáljad. Először töröld ki a nagyját, majd használj vizes ( rosszabb esetben nyálas) WC papírt, majd töröld szárazra. Ez nagyon komoly dolog, úgy is válaszoltam. Ha így teszel, megelőzhetsz egy csomó végbélbetegséget, és rossz közérzetet.

Egy öreg katona...

2016. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól,hogy mit eszel.Megfelelő rostbevitel,alacsony finomított cukor,liszt,és zsiradékbevitel mellett nincs ilyen problémám.
2016. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Vagy egy fél tekercs papírt elhasználok, mire nagyjából sikerül kitörölni. Mondjuk nekem általában, függetlenül attól hogy mit eszek, elég híg a "termék" állaga. és teljesen összemázolja a hátsómat.

Ez a zuhanyzós dolog jó ötlet, de nem túl kényelmes letolt gatyával kiaraszolni a wc-ből, majd be a fürdőbe, hogy megcsináljam. Ráadásul ha más is van otthon, akkor kivitelezhetetlen. Arról nem is beszélve, hogy nem mindig otthon jön rám a nagydolog.

2016. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!