Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinalhatok rosszul?...

Mit csinalhatok rosszul? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Szal. 3 naptol mar vegkepp nem fogyasztok cukrot es feher lisztbol keszult eteleket,de vmi megsem joo velem..

Melozni jarok minden nap 8 orat,kemenyebb munkat vegzek +hegesztek is rengeteget es a muszak vegere egyszeruen rosszul vagyok..pedig eszem napi 5 szor es egeszsegesen..mintha ehhez a munkahoz nem felelne meg ez a taplalkozas vagy csak keveset eszem?? Azert gondolom igy mert ezelott mindent ettem,ami volt beleertve a feher lisztes eteleket meg a cukrokat is,es nem ereztem magam sose szarul ha mertekkel ettem azokat..szal kell egy kis ido meg a szervezetem at all erre a taplalkozasi rendszerre vagy tobbet kene ennem?? Mindenfelekeppen igy egeszsegesebben szeretnek taplalkozni,h jobb legyek a munkamban is meg h jol is nezzek ki..csak valahogy nem erzem magam annyira jool,ezzel az ugymond dietas etrenddel..

Aki ugy benne van ebben a temaban jobban,legyen oly szives es irjon nekem egy-ket dolgot ehhez kapcs. Koszi


2016. jan. 22. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha korábban sok cukrot, és finomított szénhidrátot fogyasztottál, akkor a szervezeted több inzulint is termelt. Mikor az ember hirtelen elhagyja ezeket, akkor a magas inzulinszint még marad pár napig, hétig, és emiatt gyakrabban esik le a vércukorszint. Ez okozhat rosszullétet.


Ezért ajánlatos fokozatosan leállni velük, tehát minden nap fokozatosan kevesebbet enni ezekből.


Ha nehéz fizikai munkát végzel, akkor az sem baj, ha nem drasztikusan csökkented a szénhidrát bevitelt, hanem csak átállsz a lassan felszívódó komplex szénhidrátokra pl. teljes kiőrlésű dolgok, zöldségek. ÉS ez esetben a nagyobb fizikai megterhelés miatt a napi összkalória bevitel is lehet magasabb, hogy legyen energiád, szóval akár kicsit több zsír is mehet. És fogyassz sok fehérjét is!

2016. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!