Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van ötletetek, hol lehet...

Van ötletetek, hol lehet ehető rovarokat kapni?

Figyelt kérdés
Olyat, ami emberi fogyasztásra is alkalmas, és viszonylag megfizethető áron van. Árulnak ilyet valahol? Csak komoly válaszokat kérek, aki szerint pedig gusztustalan rovarokat enni az trollkodás helyett inkább hagyja el ezt az oldalt :)

2016. febr. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Genovelo Kft a nyolcadik kerületben. Sajnos pontos címet nem találtam.
2016. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimész a mezőre. Sokkal olcsóbb. Vagy bemész egy panelházba, ahol központi fűtés van, és összeszeded a csótányokat. Egyesek szerint tápláló az is.
2016. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, gondolom akkor erről a Genovelóról még nincs személyes tapasztalatod? De a neten azt írják hogy csak ilyen édességnek álcázott rovarokat árulnak, de majd megnézem milyen :)

Amúgy kisállatkereskedésben kapható, hüllőknek szánt rovart meg lehet enni? Mit gondoltok?

2016. febr. 27. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a rózsabogár lárvára gondoltam,elég nagy,és kisállat kereskedésben kapható.Vagy lisztkukac,tücsök,sáska pl.ezeket is kapni.
2016. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!