Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hánytassam magam?

Hogyan hánytassam magam?

Figyelt kérdés
Valakinek van tapasztalata a ledugom az ujjam a torkomon módszerről? Vagy van még más olyan megoldás is amihez nem kellenek eszközök?

2016. márc. 8. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek akarod hánytatni magad?
2016. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Gondolj a nagyid csupasz hátsójára, vagy vmi nagyon ocsmány dologra...
2016. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Félek elmenni edzésre (rettegek a csapattársaimtól) itthon próbáltam már beszélni anyáékkal de nem fogják fel, hogy félek tőlük és nem akarok odamenni. Amikor sírok azt nem szoktál látni és arra is csak azt mondanák, hogy gyenge hülyegyerek vagyok.
2016. márc. 8. 22:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De most nem értem, csak nem az ölükbe akarsz belehányni? Teljesen feleslegesen hánytatnád magad, úgysem látják, hacsak nincs bekamerázva a klotyótok.
2016. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
És mi lenne, ha megmondanád nekik, hogy nem akarsz elmenni edzésre?
2016. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Házilag hírtelen ötletből, ocsón: Igyál meg fél liter meleg sós vizet. Garantált.
2016. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Akkor anya rögtön hisztizik, azt mondja, hogy lusta vagyok és csak kitalálom az egészet. Már nagyon elegem van, de anya azt mondta, hogy kicsi vagyok még ahhoz, hogy eldöntsem abba akarom-e hagyni vagy sem. Már nem tudok mit csinálni. Komoly kárt nem akarok tenni magamban, szóval nem fogom eltörni semmimet (gondoltam már rá, nem egyszer). Mostanra már annyira kikészítettek idegileg, hogy vagdosom magam, állandóan bőgök, görcsöl a gyomrom... Anya ma még jobban beégetett előttük úgyhogy most tuti az egész csapat rajtam röhög és félek, hogy ha odamegyek akkor nem bírom ki edzés végéig bőgés nélkül, esetleg tovább vályom a hegeimet és rájönnek mit csináltam. Inkább meghánytatom magam, anyának megmondom, hogy beteg vagyok vagy elmondom, hogy meghánytattam
2016. márc. 8. 22:55
 8/13 A kérdező kommentje:

Elküldte :(

Hogy meghánytattam magam, hogy be kelljen odamennem. Akkor max. beküld a zártosztályra, de legalább nem látom őket többet

2016. márc. 8. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Légy őszínte! Azzal, hogy maradandó hegekkel csúfítod magad azzal jobb neked? Mindjárt itt a nyár, nem hinném, hogy az egész nyarat hosszú, meleg ruhákban akarod majd eltölteni. Vagy majd május végén majd kiírod a "vagdostam megam, hogy rejtsem el" kérdéssel?


Érdekes, mikor nem tetszett egy tanfolyam akkor simán a szüleim elé áltam, és kijelentettem, hogy nem megyek többet. Akárhogy ragaszkodtak hozzá, ha nem voltam hajlandó résztvenni rajta akkor nem eröltették. Nem értem mi van a mai szülőkkel, hogy így rettegni kell tőlük?

2016. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Anyukámnak nagyon fontos az, hogy járjak oda. Amikor egyszer megmondtam neki, hogy inkább kiugrok a csukott ablakon, minthogy odamenjek akkor azt mondta, hogy felőle maradhatok itthon is és kezdhetnek csomagolni, mert ha nem vagyok képes odamenni akkor kidob a házból
2016. márc. 8. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!