Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma reggel éhgyomorra 4.1 volt...

Ma reggel éhgyomorra 4.1 volt a vércukorszitnem, ebéd után 2-3 órával meg 4.6. Ez az érték normális? Mindenki aztmondta hogy alacsony!

Figyelt kérdés
Tegnap is tele ettem magam pizzától elkezdve mindenfélével, ma ebédre meg nokedlit is ettem, és ennek ellenére volt ennyi. Ez mit jelent?
2010. ápr. 2. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normális. 3,5-5,5 között teljesen normális, a 2-3 órás értéked is tökéletes. semmi bajod.
2010. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a nénikéjük alacsony:D 1,2 lenne alacsony..


20 évig éltem cukorbeteggel, így biztosan tudom, hogy a 4.1 az tökéletes és normális! Ne hallgass a lükékre:)

2010. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökéletes, sajnos cukorbeteg vagyok örülnék ha folyamatosan ilyen vércukorszinteim lennének :)
2010. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ajánlom a PH csoda a cukorbetegségre című könyvet mindenkinek, aki gondokkal küzd..
2010. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!